PREKVAPENIE! II. KartCup sa koná 26.01. v novej GoKart hale v HOLÍČI

Novinky  >  PREKVAPENIE!...
19.01.2012  |  Novinky  
|

Prepáčte nám túto šokovú terapiu. Niekedy sa veci vyvinú celkom inak ako si naplánujete. Keď však máme priniesť dobrú správu, veríme, že väčšinu z vás to nenahnevá. Práve naopak. Od polovice decembra sme v komunikácii so zástupcami úplne novej a veľmi peknej motokárovej haly v Holíči. Po prvom obzretí priestorov sme boli nadšení. No po vyskúšaní ich motokár sklamaní...

Práve pre naše sklamanie z veľmi uškrtených motorov a nízkeho obmedzovača, do ktorého sa motor na danej trati oprel 2x na viac než 2 sekundy sme neboli ochotní využiť toto miesto na vážne preteky. Napriek tomu, že to tam vyzerá vážne dobre. Ochota spolupracovať a mať v hale takéto podujatia zvíťazila. Naše viaceré podmienky prevádzkári bez frflania splnili a my sme si ich včera 18.01. boli osobne preveriť.

Odblokované motokáry teraz jazdia o dosť živšie, obmedzovaču sa síce stále priblížia na dvoch miestach na trati, ale až po ich zahriatí, spoznaní trate a vlastne na tak krátku dobu, že v momente je nutné brzdiť. Prosto, náš pocit z jazdenia tu je teraz oveľa lepší ako pred Vianocami.

Na základe včerajšej skúšky preto môžeme skúsiť absolvovať vytrvalostné preteky aj na tomto mieste. Z priložených obrázkov si môžete vytvoriť prvý dojem, ako GoKart hala v Holíči vyzerá. 

 

 

 

 

 

 

 


 

 

 

 

 

 

GoKart Holíč základné info:

- kapacita baru 32 miest na sedenie + min. 18 miest na státie,
- bezproblémové parkovanie priamo pred halou,
- 10 ks nových českých motokár MS kart 200 ccm, 6 k,
- dĺžka trate 430 m,
- povrch hladký betón so špeciálnym náterom,
- priemerný čas na kolo 41 s.
 


Najbližšie podujatie


Realizační partneri


Mediálni partneri

20.03.2019, meniny má Víťazoslav

© 2010-2019 kartcup.sk - všetky práva vyhradené
realizácia www.eraweb.sk