Novinky - aktuálne informácie

 Celkom tradične vo štvrtok večer sa koncom februára konalo II. kolo série halových motokárových pretekov tímov zložených z jazdcov širokej verejnosti. Teda prevažne širokej verejnosti, pretože v seriáli sa objavujú aj medzinárodne uznávané mená profi rakúskych jazdcov, ktoré zdobia tituly ako majster a vicemajster sveta. Jedná sa o Romana Schneidera a Christopha Staseka (prezývaný Wichtl). 

04.03.2015 | celý článok

Hobby seriál tímových pretekov verejnosti, známy aj ako štvrtkové preteky, otvoril koncom januára 4. sezónu. Preteky, ktoré sa jazdia prevažne v špičkovej petržalskej Kart1 Aréna, sú od začiatku nastavené na jeden štvrtkový večer v druhej polovici mesiaca. Týmto konceptom chce organizátor nechať jazdcom seriálu drahocenné víkendy voľné pre rodinu, alebo aktivity, na ktoré počas týždňa nie je čas. 

01.02.2015 | celý článok

Po mesačnej prestávke od FINÁLE KartCup 2014, ktoré sa jazdilo v netradičnom formáte dvoch pretekov v oboch smeroch začína 4. sezóna série januárovými pretekmi. Prvé preteky novej sezóny sa jazdia v Kart1 Aréna tradične vo štvrtok 22.01. Program začína registráciou a voľnými tréningami v čase medzi 18,30 - 19,00 h. Online registrácia už prebieha.

Venujte prosíme pozornosť aj malej ankete v pravej časti webstránky.

16.01.2015 | celý článok

Ako jediný časopis na slovenskom mediálnom trhu ponúka zaujímavé informácie zo sveta jazdectva. Je určený pre všetkých milovníkov koní (tých živých, samozrejme :) Každý mesiac sa máte možnosť dozvedieť, čo nové sa udialo v tomto športe, aké preteky sa odohrali a ktoré nás čakajú. Magazín získava stále na popularite o čom svedčí aj 10 tis. náklad. Je distribuovaný v sieti Mediaprint Kappa, formou novinových stánkov, ale aj formou jazdeckých akcií po celom Slovensku. Ak ho ešte nepoznáte, skúste si v ňom najbližšie aspoň zalistovať...

 
15.01.2015 | celý článok

Pripomíname, že každú foto na ktorej ste a chcete ju pre osobné účely vám dvorný fotograf série Miro GLASA rád zašle v plnom rozlíšení. Stačí si vybrať, napísať jej číslo a poslať email na info@miroglasa.sk

Galéria momentiek z finále je tu!

03.01.2015 | celý článok

Tak ako prvá polovica sezóny ukázala, tak to jej druhá polovica potvrdila. Najlepším tímo série KartCup sa po tretíkrát stal tím Go Baby Go. Neostáva než konštatovať, že zaslúžene. Po škrtnutí troch najslabších výkonov získali chalani maximálny počet 200 bodov. S neveľkým odstupom so 177 bodmi skončili na druhom mieste borci z tímu HBRT. Tretie miesto si s riadnym kusom šťastia vybojovali piloti tímu High Octane so 146 bodmi. Víťazom gratulujeme! Kompletná tabuľka 15 najúšpešnejších tímov sezóny je nižšie:

01.01.2015 | celý článok
1 2 3 4 5 6 7 8 ... 28 29 30 31 << < > >>

Najbližšie podujatie


Realizační partneri


Mediálni partneri

26.06.2019, meniny má Adriána

© 2010-2019 kartcup.sk - všetky práva vyhradené
realizácia www.eraweb.sk