Novinky - aktuálne informácie

Bolo asi len otázkou času kedy sa značka CarZone, pre mnohých známa aj ako webstránka www.racing-shop.sk, stane partnerom seriálu KartCup. Najväčší, najlepší a najdostupnejší sortiment  motoršportových potrieb jazdca na Slovensku. Je vlastne celkom jedno čo jazdíte, CarZone zastreší všetky klasické motoršportové disciplíny. Karting je toho skvelým príkladom.

02.01.2012 | celý článok

KartCup - vytrvalostné pretekov tímov podporí slovenský výrobca trvanlivého pečiva SEDITA. Produkty SEDITA sa do konceptu týchto pretekov skvelo hodia. Veľké jedlo sa športovcom v čase pretekov neodporúča. Nebolo by príjemné, ani zdravé. Rýchle občerstvenie a doplnenie energie zabezpečí sortiment sladkého, trvanlivého pečiva.

02.01.2012 | celý článok

Iste viete, že každá trať sa navrhuje pre vopred daný smer jazdy. Moderné riešenia, napr. SlovakiaRing kombinujú možnosť jazdiť trať v oboch smeroch. Tým menia atraktivitu a obsadenosť. Prinášaju 2 v 1. Zatiaľ nemáme info, že SlovakiaRing preteky v protismere mal, Kart1 Aréna áno. Len nedávno. Skúška dokázala, že to pôjde. :)

27.12.2011 | celý článok

Pre záujem o seriál pretekov KartCup väčší než sme predpokladali, zmenili sme základné pravidlá systému pretekov. Všetkým jazdcom odporúčame prečítať najbližšie riadky naozaj pozorne ešte pred nastúpením do prvých pretekov prvej sezóny 2012.

27.12.2011 | celý článok

Keďže sme v poriadaní seriálu KartCup na úplnom začiatku, viac ešte musíme vyvinúť a doladiť. Okrem podrobnejších pravidiel napríklad aj spôsob zverejňovania výsledkov pretekov. Na systéme prenosu dát budeme pracovať (nie len s Kart1 arénou, ale aj inými miestami, kde preteky plánujeme poriadať). Aktuálne pre promptnosť zverejňujeme fotokópie výsledkov oboch premiérových pretekov pre podrobnejšie študovanie vašich výsledkov a konkurentov.

09.12.2011 | celý článok

O viacerých z vás vieme, že chcú medzičasom jazdiť za tím, ktorého meno v registrácii nie je uvedené pri vašom mene správne. Týmto vás všetých žiadame o urýchlenú opravu, aby sme dokázali správne identifikovať, kto kam patrí, s kým jazdí a koľko má váš tím členov. Urobte tak čo najskôr, do štartu pretekov ostávajú len dva dni.

06.12.2011 | celý článok
1 2 3 4 ... 27 28 29 30 31 << < > >>

Najbližšie podujatie


Realizační partneri


Mediálni partneri

19.10.2019, meniny má Kristián

© 2010-2019 kartcup.sk - všetky práva vyhradené
realizácia www.eraweb.sk