Novinky - aktuálne informácie

V priebežnom poradí na špičke došlo k zmene. Tím Rival Car sa hlavne vďaka bojkotu seriálu rakúskym tímom GRT dostal na III. miesto. Celkovo sú bodové odstupy medzi tímami v top 3 vcelku veľké, čiže v súčasnej situácii žiaden tím nie je pozične ohrozený. Celkom iná je situácia v bitke o III. miesto. V nej sú štyri tímy, ktoré majú body v medzí 80 - 87. To bude ešte husté. Tabuľku priebežného poradia tímov nájdete tu.

12.08.2015 | celý článok

Je zrejmé, že počas letných mesiacov jún až august nebude mať halový karting na pretekoch nátresk. Jednak je v ťažko vetrateľnej hale nezriedka veľmi teplo, dusno a smrad si človek uvedomí raz tak, ako keď je chladno. Asi aj preto je KartCup reálne jedinou celoročnou sériou. Jazdí sa 12x ročne, či je zima, mráz, alebo vonkajšie teploty oblizujú štyridsiatku. Aj tu však vidno a cítiť sezónnosť.

09.08.2015 | celý článok

Je zrejmé, že dnes večer bude v hale pekelne horúco. Preto je vlastne super, že ideme formát so striedaním každých 20 min. Napriek tomu chceme všetkých, ktorí neplánujú jazdiť v overale požiadať, aby si na preteky z bezpečnostných dôvodov priniesli tričká z dlhým rukávom a dlhé hohavice - bárs aj tepláky. VĎAKA ZA POCHOPENIE!

23.07.2015 | celý článok

Stalo sa módou registrovať za tím len 1 jazdca. Pre priebeh pretekov je to v poriadku. Komplikuje sa to pri žrebovaní tomboly. Na registrácii nie je čas a priestor vytvárať nový menný zoznam a strihať prúžky pre žrebovanie. Navyše mená sú často nečitateľné! Preto prichádzame s podmienkou - kto sa neregistruje online, nebude súčasťou žrebovania tomboly. NAJBLIŽŠIE PRETEKY SÚ v KART1 ARÉNA 23.07. od 19h

23.07.2015 | celý článok

Aj keď po rokoch je časový harmonogram pretekov seriálu KartCup vcelku známy a zrejmý, pre nováčikov môže byť neznámy. Preto si po otvorení článku môžete pozrieť ako štvrtkové preteky prebiehajú:

22.07.2015 | celý článok

4. júlový štvrtok sa 4. ročník seriálu halových motokarových pretekov tímov prehupne do druhej polovice. Teoreticky by to malo znamenať, že polovica možných bodov za výsledky jednotlivých pretekoch je rozdaná. No prakticky je to celkom inak. V prvom rade, seriál KartCup berie do koncoročného zúčtovania najlepších tímov 9 najlepších výsledkov z 12 pretekov. A po druhé, stalo sa už tradíciou, že záverečné decembrové preteky prichádzajú s bonusom dvojnásobného počtu bodov. Inými slovami, tá podstatnejšia časť sezóny sa práve začína. Najbližšie preteky sú na programe vo štvrtok 23.07. v Kart1 Aréna. Jazdí sa pestrý program v podobe dvoch kvalifikácií a po hodinke v oboch smeroch. Registrácia už prebieha! :)

20.07.2015 | celý článok
1 2 3 4 5 6 ... 28 29 30 31 << < > >>

Najbližšie podujatie


Realizační partneri


Mediálni partneri

19.10.2019, meniny má Kristián

© 2010-2019 kartcup.sk - všetky práva vyhradené
realizácia www.eraweb.sk