Naj sortiment motokáristu má CarZone - racing-shop.sk

Novinky  >  Naj...
02.01.2012  |  Novinky  
|

Bolo asi len otázkou času kedy sa značka CarZone, pre mnohých známa aj ako webstránka www.racing-shop.sk, stane partnerom seriálu KartCup. Najväčší, najlepší a najdostupnejší sortiment  motoršportových potrieb jazdca na Slovensku. Je vlastne celkom jedno čo jazdíte, CarZone zastreší všetky klasické motoršportové disciplíny. Karting je toho skvelým príkladom.

Pre vyznavačov motokár má CarZone naozaj pestrý a dostupný sortiment potrieb a výbavy. Od spodného prádla, cez kombinézy, špeciálne topánky, rukavice, chrániče, prilby až po špeciálne volanty, decké vybavenie a veci ako tlakomery, chrániče na sedadlá, prikrývky motokár, tašky na kolesá/pneumatiky až po pretekárske pásky. Jednoducho, sortiment na www.racing-shop.sk má aj výrobky o ktorých ste ani nevedeli že existujú a že ich môžete potrebovať.


CarZone pre Slovensko zastupuje viaceré svetoznáme značky, čo však neznamená, že sa vždy jedná o to najdrahšie, čo svet kartingu ponúka. Práve naopak. Webshop, ale aj kamenná predajňa ponúka okrem špičkových výrobcov aj produkty dostupnejších značiek pre začínajúcich, či neprofesionálnych jazdcov.


KartCup tím vrelo odporúča navštíviť www.racing-shop.sk, špeciálne sekciu KARTING, prípadne sa aj osobne zastaviť priamo v predajni v Petržalke a dajte si veci vysvetliť.

Predajňa a kontakty:
CAR ZONE s.r.o

Vyšehradská 2, 851 06  Bratislava
Tel: 02 32 602 225
Mobil: 0918 711 111

E-mail: info@racing-shop.sk
Web: www.racing-shop.sk

Zmena otváracích hodín

Od nového roku 2012 došlo k zmene otváracích hodín:
Po - Pia: 09:00 - 17h


Najbližšie podujatie


Realizační partneri


Mediálni partneri

20.03.2019, meniny má Víťazoslav

© 2010-2019 kartcup.sk - všetky práva vyhradené
realizácia www.eraweb.sk