KartCup v kocke

01.12.2011  |  Novinky  
|

Pripravujeme viacero formátov pretekov v rozsahu od 1,5 až po 12 h. Chceme vytvoriť komunitu jazdcov a tímov, pre ktorých bude pretekanie (nie len počas zimy) skutočnou pasiou. Predbežne chceme poriadať 1-2 tímové preteky mesačne. Samozrejme, vyhodnocovať budeme vždy aj najlepších jednotlivcov. Dôraz kladieme je na vytrvalostné preteky a tímový výsledok.

 

Začneme dvojhodinovými pretekmi. Ponúkajú slušnú dávku zábavy, jazdenia, prinášajú potrebu striedať jazdcov no motokáry pri nich netreba tankovať. Tím môže mať 3 - 5 jazdcov (podľa vašich možností a rozhodnutia). Štartovné na tím je 120 € (pre niektoré miesta môže byť iné).

 

Rozdelenie motokár sa losuje pred pretrekmi. Poradie na štarte určí kvalifikácia, ktorú jazdí vybraný zástupca tímu pred pretekmi. V pretekoch sa musia vystriedať vždy všetci jazdci. Nenastúpenie zapísaného jazdca do pretekov na minimálne 1/6 ich dĺžky má za následok diskvalifikáciu celého tímu. Ak sa vám KartCup zapáči, máme ambície neobmedzovať sa len na preteky v halách, ale počas jari, leta a jesene pretekať aj na vonkajšich dráhach.


Najbližšie podujatie


Realizační partneri


Mediálni partneri

19.10.2019, meniny má Kristián

© 2010-2019 kartcup.sk - všetky práva vyhradené
realizácia www.eraweb.sk