KartCup je pre sezónu 2016 súčasťou Sodi World Series

Novinky  >  KartCup...
24.02.2016  |  Novinky  
|

Výsledky pretekov 5. sezóny seriálu KartCup budú zároveň započítavané do svetovej série Sodi World Series. Projektovým manažérom SWS pre Slovensko je všetkým známy Simon - Tomáš KRASŇANSKÝ. V kocke:


Výsledky viacerých národných sérií sa započítavajú jazdcom, ktorí sa do SWS prihlásia na webe organizátora série: www.sodiwseries.com. Výsledky sa započítavajú až do silvestra 2016. Finále a teda majstrovstvá sveta SWS sa budú konať začiatkom leta 2017. Dôležité je spomenúť, že jazdcov účasť v tabuľkách SWS nestojí nič navyše, len nutnosť do každých pretekov sa online zapísať. Nájdite si čas a registrujte sa dnes/zajtra na uvedenom webe. Pri prvom kole nám s tým pomôže priamo na mieste v hale práve Simon. Skúste teda prísť vo štvrtok 25.02. do haly už na 18.30 h.

 

 


 
 
 
 
 
 

Vytvorenie tímu na 
www.sodiwseries.com

 
Tím sa vytvára priamo na stránke SWS. Stačí, aby sa jazdec prihlásil na web SWS a prešiel na záložku „TEAM MANAGEMENT“ a následne na „+ CREATE TEAM“. V danom poli bude potrebné vyplniť Názov tímu, trať na ktorej bude tím bodovaný (Kart One Arena) a domovskú krajinu tímu. Dá sa pridať aj fotka, alebo logo tímu (vo formate .jpg). Vyplnené údaje už len potvrdí stlačenim „SEND“. 
 
Po potvrdení, môže jazdec zasielať pozvanie vybraným jazdcom, aby sa stali jazdcom uvedeného tímu. To znamená, že každý jazdec tímu, nemusí vytvárat ten istý tím. Stačí sa dohodnúť, že ho vytvorí jeden člen (manager) a ostatným zašle pozvanie.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Postup pre zasielanie pozvania do vytvoreného tímu:
Kliknuť na záložku „TEAM MANAGEMENT“. Následne na foto vytvoreného nového tímu. V záložke vybrať „MANAGE DRIVERS“ a do voľného poľa napísať Meno, alebo Priezvisko pozvaného jazdca. Po potvrdeni sa systém opýta, či chcete vybraného jazdca pozvať a potvrdenim „OK“ zašle jazdcovi pozvanie. Následne jazdec pozvanie príjme a je členom vášho tímu.
 
Pravidlo 1.
Zloženie tímu nemožno meniť, akonáhle je štartová listina uzavretá. Každý tím musí mať jediný a definitívny názov až do 31. decembra 2016. Tento názov nesmie byť za žiadnych okolností vulgárny, alebo inak urážlivý, alebo porušovať v akomkoľvek spôsobe práva tretej strany (Značku, alebo obchodné meno spoločnosti bez jej súhlasu). SODIKART si vyhradzuje právo požiadať tím na zmenu názvu. Ak tak tím neučiní, spadá to do vyššie uvedených definícií a všetci jeho jazdci budú okamžite vyškrtnutí z SWS výsledkov, bez predchádzajúceho upozornenia, alebo možnej diskusie.

Najbližšie podujatie


Realizační partneri


Mediálni partneri

19.10.2019, meniny má Kristián

© 2010-2019 kartcup.sk - všetky práva vyhradené
realizácia www.eraweb.sk